Locuri de munca

  1. AGENT VANZARI

Cautam  un AGENT VANZARI talentat,  ca sa se alature echipei noastre!

Candidatul ideal:
– Studii superioare absolvite;
– Experienţă în creşterea volumului regional de vânzări(servicii);
– Persoană puternic orientată către vânzări, rezultate și către client;
– Capacitate dovedită de a lucra sub presiune şi de a livra rezultate în concordanţă cu obiectivele stabilite;
– Persoană independentă, capabilă să livreze rezultate excelente cu un minim de îndrumare;
– Excelente competenţe de team lider şi lucru în echipă;
– Putere de convingere, toleranţă, empatie;
– Cunoştinţe de limba engleză la nivel avansat.

Descrierea jobului:
– Realizează planul şi strategia de vânzări lunară şi anuală;
– Stabileşte relaţii cu clienţii;
– Prezintă serviciile firmei potenţialilor clienţi din zonă;
– Negociază şi semnează contracte;
– Urmăreşte derularea în bune condiţii a contractelor;
– Promoveaza brandul, imaginea si serviciile firmei in concordanta cu interesele firmei.

Beneficii:
– Pachet salarial motivant;
– Masina si telefon de serviciu.

2.SUDORI TIG-WIG

Cautam SUDORI TIG/WIG cu experienta pentru un important client de-al nostru din Brasov.

Profilul candidatului cautat:

– Persoane responsabile si punctuale;

– Disponibilitate la deplasari si program prelungit;

– Cunostinte tehnice de sudura WIG/TIG teava si tabla.

Se ofera:

– Decontare transport.

3. SUDORI UCENICI

construction-703773_640Cautam SUDORI UCENICI in Brasov.
Profil candidat:
– Cunostinte tehnice minime;
– Persoane disponibilie la deplasari;
– Responsabilitate si deschidere spre a invata;
– Persoane care doresc sa se califice/ perfectioneze la locul de munca in meseria de Sudor TIG/ WIG.

Oferim:
– Scolarizare;
– Transport asigurat.

4. SOFTWARE DEVELOPER (C)

Pentru clientul nostru ce activează în domeniul automotive, căutăm un Software Developer (C).

Responsabilităţi:

– Analizează / verifică specificaţiile clientului;
– Creeaza arhitectura şi designul de software modular;
– Pune în aplicare modulele software integrate;
– Efectueaza teste si  module  de integrare;
– Creeaza documentație software;
– Participa la review pentru modulele software.

Cerinţe:

– Diploma Universitară ( Automatică şi calculatoare, Electronică sau Informatică);
– Experienţă în programare de microcontrolere 16/32- bit prin limbajul de programare C;
– Abilitatea de a citi/întelege schemele electrice;
– Experienţa în automotive privind programarea protocoalelor de comunicare (CAN, LIN);
– Experienţa de lucru cu o echipă internațională constituie un avantaj;
– Bune cunostinte de limba engleză (Scris, citit , vorbit);
– Cunostinţe de limba germană reprezinta un avantaj.

Aşteptăm cu drag aplicaţiile la adresa de e-mail office@bvb-recruit. ro, specificând postul pentru care aplicaţi.

5. PERSONAL NECALIFICAT-  ÎN DEPARTAMENT PRODUCŢIE FURNIR

Recrutăm  pentru clientul nostru ce activează în industria lemnului personal necalificat – departament producţie furnir.

Close-up wooden boards

Responsabilităţi: persoanele vor avea mai multe responsabilităţi, printre care şi utilizarea presei. Nu este necesară experienţa deoarece se oferă şcolarizare la locul de muncă.

Căutăm:

  • Persoane dornice să înveţe, responsabile, punctuale;
  • Absolvente 12 clase.

Se oferă:

  • Şcolarizare la locul de muncă;
  • Pachet salarial motivant;
  • Prime şi bonusuri;
  • Transport asigurat din zonele: Cristian, Braşov, Zărneşti, Râşnov, Codlea, Ghimbav.

Se ofera pachet salarial atractiv. Detalii la 0747 976 115 sau trimite-ţi Cv-ul pe adresa office@bvb-recruit.ro

6. MANIPULANŢI MARFĂ

B.V.B. RECRUIT cauta manipulanţi pentru clientul său, o renumită firma de curierat din judeţul Braşov.

Căutăm persoane serioase, harnice, cu simţul responsabilităţii, care să lucreze în companie pe termen lung. Rezistenţa la efort fizic este obligatorie, se lucrează în regim de 5h/noapte. Detalii la 0747 976 115 sau trimite-ţi Cv-ul pe adresa office@bvb-recruit.ro

7. ELECTRICIENI si INSTALATORI

Profil candidati:
– Persoane care au bune cunostinte de desen tehnic.

Oferim:

Advertisements